Aegea

W sierpniu 2019 r. AEGEA zmieniła nazwę na ENERGENTICS, dlatego w starszych nagraniach i publikacjach jest używana poprzednia nazwa.

AEGEA stworzyła i opatentowała produkt w formie hologramu, który jest łatwy w użyciu, bo wystarczy nakleić go na ciało. Oparty o technologię, która jest połączeniem najnowszych odkryć Fizyki Kwantowej oraz badań Nikola Tesli. To najbardziej zaawansowana technologia zdrowotna na rynku, z unikalnym produktem, który nie ma konkurencji i działa tak, że każdy ma pozytywny rezultat bardzo szybko.

Przewiduje się, że Medycyna Energetyczna, całkowicie zmieni obecny rynek suplementów i leków, dlatego warto ten temat poznać. Kliknij poniżej w baner, by uzyskać więcej informacji.


Dołącz do mojego zespołu.

Niezobowiązująco, bez ponoszenia kosztów, możesz założyć konto w Aegea. Zapoznać się z najnowszym odkryciem na rynku medycznym. Jeżeli tak zdecydujesz, możesz zrobić zakupy i pozostać tylko klientem.

Jeśli zdecydujesz inaczej, otrzymasz wszystko co potrzebne by zarabiać. Oprócz linku partnerskiego i materiałów ogólnie dostępnych, możesz otrzymać dodatkowe, przygotowane wyłącznie dla Ciebie.

Jeżeli chcesz być w moim zespole, użyj tego linku: https://aegea.com/tatem

Sprawdź pod formularzem rejestracyjnym, czy jest mój nr ID 810575

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną, pisząc na cenasukcesu@gmail.com.


Doświadczenia i plany

Poniżej możesz się zapoznać się z misją Firmy Aegea. Dowiesz się jakie osoby zarządzają firmą, jakie są ich doświadczenia i plany.  Zachęcam do kontaktu.


Na blogu publikowane są artykuły z zakresu zdrowia i urody różnych autorów, dostępne w necie. Nie służą one jednak diagnozowaniu, leczeniu czy sugerowaniu metod leczenia. Udostępniam je, by pokazać problem i zwrócić uwagę na różnorodność stosowanych terapii.