Jestem EKOModa na ekologię to trend coraz bardziej wpisujący się w nasze życie.

Naturalne kosmetyki, ekologiczna żywność czy biodegradowalne torby na zakupy to zmiany, które już można dostrzec. Teraz możemy zrobić kolejny krok i wyeliminować chemię z najbliższego otoczenia.

Zapoznaj się z nagraniami.

Mycie Auta bez chemii z użyciem TYLKO 1,5 litra wody w 15 minut!

Tylko woda. Bez żadnych myjących środków.

Hit mop. Bez chemii i brudzenia rąk.

Eko mycie. Tylko z wodą.

2 lata gwarancji. Tylko z wodą czyścik usuwa nawet najgorszy tłuszcz i zabrudzenie. Bez płynów i środków chemicznych czy naturalnych. Ekologia zdrowia i domu oraz całego środowiska.

W internecie można znaleźć setki filmów, nakręcone przez zwykłe osoby, które chcą się podzielić fenomenem produktów Greenway. Bardzo często w tle widać środki chemiczne, które do tej pory było trzeba kupować, by mieć czyste naczynia.

Nie musisz znać języka, by się dowiedzieć jak używać produktów, a efekt końcowy jest widoczny na filmach.

Na stronie sklepu Greenway, produkty są podzielone na kategorie. Poniższa prezentacja pomoże Ci zapoznać się z asortymentem.


Misja i wizja GreenWay

Green Way to nie tylko oszczędności w portfelu. Ta prosta zmiana nawyków, pozwoli pozbyć się środków chemicznych z otoczenia w którym żyjesz wraz ze swoją rodziną. Mniej chemii w domu, wodzie, glebie i środowisku. To wszystko ma wpływ na nasze zdrowie. Produkty są bardzo tanie i służą bardzo długo. Zakupy robisz po przez stronę internetową, a gdy podzielisz się tą informacją ze znajomymi, firma Cię za to wynagrodzi. Zobacz prezentację.

 Prezentacja produktów i biznesu – Diana i Roman Madaliński

10 powodów, dlaczego Greenway

Nie używam produktów chemicznych, oszczędzam wodę, nie zatruwam środowiska. 

Oficjalne otwarcie firmy GreenWay w Europie 11-02-2020


Na naszych oczach rośnie potężny trend EKO? Chcesz mieć w tym swój udział ? Skontaktuj się ze mną. Znajdziesz mnie na https://www.facebook.com/tatemgroup, albo wyślij SMS na 664 487 455


https://www.facebook.com/greenwaypolska/