Kosmetyki

Konopie w kosmetykach

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o konopiach. Dzięki czemu Cannabis Sativa powoli wraca do łask, ukazując swój nieograniczony potencjał wykorzystania – od przemysłu budowlanego, przez energetyczny, kosmetyczny, na farmaceutycznym kończąc.

W produktach z nasion konopi znajdziemy fosfor, potas, magnez, wapń, siarkę, żelazo, mangan, sód, krzem, miedź, platynę, bor, jod, nikiel i cynę, witaminy z grupy B, oraz A, C, E, i K. Zastosowane w kosmetykach powodują, że skóra jest głęboko odżywiona. Mają pozytywny wpływ na cerę i są doskonałą alternatywą na ograniczenie wszechobecnej chemii.

Opisy pojedynczych produktów znajdziesz na stronie sklepu.

Mamy dla Ciebie ceny producenta. Kupując u nas, nie płacisz za przesyłkę, a dodatkowo uczestniczysz w podziale zysków do kwoty 600 zł.

Zrobienie zakupów w tym sklepie, automatycznie aktywuje Twoje konto i zaczynasz uczestniczyć w podziale prowizji i naliczaniu zysków. Otrzymujesz po 5 zł z każdych 120 produktów zakupionych po Tobie, przypisanych przez system według określonego schematu. W sumie otrzymasz 600 zł, podzielone na dwa portfele. Połowę, czyli 300 zł możesz wypłacić i dowolnie zagospodarować a pozostałe 300 zł przeznaczasz na ponowne zakupy. Jest to gwarancją rozwoju programu i Twojego coraz wyższego dochodu. Więcej informacji otrzymasz na adres email, podany podczas rejestracji.

Zapraszam do sklepu.

Zakupy w sklepie internetowym zawsze wiążą się z rejestracją do systemu. Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca. Dlatego proponuję zrobić to od razu. Wystarczy w formularz rejestracyjny wpisać adres email i wymyślone przez siebie hasło. Na pocztę otrzymasz link aktywacyjny, który należy potwierdzić i to wszystko.

Od tej pory będziesz mógł spokojnie zapoznać się z opisami produktów i zdecydować który wybrać.