Myśl i bogać się

Dlaczego coraz więcej osób pyta o tę branżę.

MLM okiem naukowca – Dr. Alina Vogelgesang

dr Alina Vogelgesang, jest Rektorem Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach. Jest także aktywnym członkiem Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Przepis na sukces wg. książki „Myśl i Bogać się” Napoleona Hilla

Interpretacja Piotra Gotowickiego

Jeśli istniałby sprawdzony sposób na osiągniecie sukcesu czy chciałbyś go poznać ? Czy jesteś gotów zaryzykować i zignorować ten materiał, który może odmienić Twoje życie ? Jak zwykle to w Twoich rękach leży decyzja co z tym zrobisz, bo wszystkie decyzje jakie w życiu podjąłeś doprowadziły Ciebie do miejsca w którym jesteś.

Siła pewności siebie – Brian Tracy – PORADNIK

Pewność siebie – klucz do sukcesu! Pewność siebie determinuje jak dużo możesz zarabiać, w jakim stopniu jesteś szczęśliwy, odpowiada za jakość twoich relacji międzyludzkich, wpływa również na to, że przyciągasz do swojego życia okazje, ludzi i rzeczy, których pragniesz. Z książką ‚Siła pewności siebie’ poznasz techniki pokonania negatywnych myśli, podniesienia własnej samooceny oraz budowania własnej wartości.

Psychologia osiągnięć – Brian Tracy

Siła koncentracji Umiejętność tworzenia planów, ustalania priorytetów, a potem skupiania się na pracy nad najważniejszą rzeczą to sprawdzona metoda osiągania sukcesów. Wszyscy ludzie sukcesu opanowali zdolność do całkowitego koncentrowania się na jednej rzeczy i trwania przy niej, aż zostanie zrobiona. Niektóre umiejętności mają marginalne znaczenie dla sukcesu, a inne mają znaczenie podstawowe. Zdolność do skupiania się na zadaniu o najwyższej wartości pozwoli ci robić więcej rzeczy w krótszym czasie. Umożliwia podniesienie na najwyższy poziom twojej wartości i produktywności. Koncentracja to najważniejszy czynnik sukcesu we wszystkim, co możesz osiągnąć w życiu.

Sekret Milionera – Mark Fisher

Czy istnieje taki sekret, który może otworzyć nas na bogactwo świata? W książce Marka Fishera stary milioner dzieli się swą wiedzą na ten temat z młodym człowiekiem, który poszukuje sposobu na zrealizowanie swoich aspiracji. Pełna napięcia, niemal sensacyjna fabuła „Sekretu…”…