O mnie

Witaj na moim blogu.

Nazywam się Tadeusz Temich. Jestem niepoprawnym optymistą. Kocham kontakt z naturą i zdrowy styl życia, a pomagając innym realizować ich marzenia; … spełniam własne.

Gdy skończyłem 50 lat, po raz pierwszy zetknąłem się z suplementami rozprowadzanymi poprzez MLM. Uważałem się za osobę zdrową, więc bardziej zainteresował mnie plan marketingowy i możliwość zarabiania z tą firmą aniżeli jej produkty. Jednak uczestnictwo w szkoleniach tej firmy, spowodowało że zacząłem połykać jej kapsułki. Przekonałem się wtedy, że mimo dobrego samopoczucia, sporo w moim organizmie można naprawić.

Tak zaczęła się moja przygoda z produktami których nie kupuje się w aptece. Zacząłem zgłębiać wiedzę na temat potrzeby suplementowania, zdrowego odżywiania, pozytywnego myślenia i zdrowego stylu życia. Po sześciu latach, trafiłem do innej firmy, potem jeszcze do kilku. Wiedza tam zdobyta pozwala mi nadal cieszyć się dobrym zdrowiem.

Produkty tych firm mają swoją wartość ale i cenę, na którą większość osób nie może sobie pozwolić. Stąd często pojawiał się problem znalezienia pieniędzy na kolejne zakupy i kontynuowanie profilaktyki. Trudno się z tym pogodzić, gdy chodzi o zdrowie. Szukałem firmy z wartościowymi produktami, w której wystarczy być klientem i w prosty sposób na tym zarabiać.

Wydawało się to nierealne. Aż w końcu, moje marzenie się spełniło. Kliknij TO zdjęcie.

Założyłem bloga by o tym powiedzieć innym. Na blogu publikowane są artykuły z zakresu zdrowia i urody różnych autorów, dostępne w necie. Nie służą one jednak diagnozowaniu, leczeniu czy sugerowaniu metod leczenia. Udostępniam je, by pokazać problem i zwrócić uwagę na różnorodność stosowanych terapii.

ps. Nie wszystkie treści z publikowanych materiałów odzwierciedlają moje poglądy.


Zawsze stawiam na profilaktykę i moją intencją jest pokazanie prostoty jej stosowania. Czasami wystarczy tylko zmienić swoje przyzwyczajenia. Możesz się o tym przekonać, czytając mój newsletter Proste Porady Zdrowotne.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zachęcam do zapisania na Newsletter Proste Porady Zdrowotne.