O mnie

Witaj na moim blogu.

Nazywam się Tadeusz Temich. Jestem niepoprawnym optymistą. Kocham kontakt z naturą i zdrowy styl życia, a pomagając innym realizować ich marzenia; … spełniam własne. Promuję ochronę środowiska i ekologię. Podpowiadam jak chronić siebie i swoich najbliższych.

Gdy skończyłem 50 lat, po raz pierwszy zetknąłem się z suplementami rozprowadzanymi poprzez MLM. Uważałem się za osobę zdrową, więc bardziej zainteresował mnie plan marketingowy i możliwość zarabiania z tą firmą aniżeli jej produkty. Jednak uczestnictwo w szkoleniach tej firmy, spowodowało że zacząłem połykać jej kapsułki. Przekonałem się wtedy, że mimo dobrego samopoczucia, sporo w moim organizmie można naprawić.

Tak zaczęła się moja przygoda z produktami których nie kupuje się w aptece. Zacząłem zgłębiać wiedzę na temat potrzeby suplementowania, zdrowego odżywiania, pozytywnego myślenia i zdrowego stylu życia. Po sześciu latach, trafiłem do innej firmy, potem jeszcze do kilku. Wiedza tam zdobyta pozwala mi nadal cieszyć się dobrym zdrowiem, jednak ciągle czegoś mi brakowało. Posiadamy przecież organizm, który potrafi się regenerować. Zażywając tabletkę, czy suplement, nie zawsze mu w tym pomagamy.

Śledząc rozwój tej branży, trafiłem w końcu na nowatorskie produkty, które potrafią aktywować produkcję dowolnej substancji, aby przywrócić wewnątrz organizmu stan homeostazy. Pozwala na to Technologia Kwantowego Rezonansu, dzięki której jesteśmy w stanie, wziąć dowolną częstotliwość, dowolną molekułę, którą naturalnie produkuje nasze ciało, skopiować jej energię i częstotliwość, a następnie nagrać na materiał hologramu. Taki hologram jest w stanie przechowywać tę częstotliwość i przesyłać ją do ciała, aby przywrócić produkcję danej substancji do odpowiedniego poziomu. Bez chemii, bez skutków ubocznych, o wiele taniej i skuteczniej, niż przyjmując suplementy czy leki.

Kiedy Twoje ciało samo produkuje substancje, tworzy je w odpowiedniej ilości i pod Twój unikalny kod DNA. Nie ma znaczenia przyswajalność, ani ryzyko uczulenia na jakiś składnik, bo ich nie ma. Nie możesz go przedawkować, bo go nie zażywasz pod żadną postacią. Aktywowałeś produkcję danej substancji i Twój organizm jej wyprodukuje tyle, ile w danej chwili potrzebuje. To najskuteczniejsze wspomaganie organizmu, pozwalające zachować zdrowie. Ta technologia już jest dostępna i możesz z niej skorzystać. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Aegea” 


Założyłem bloga by o tym powiedzieć innym. Na blogu publikowane są artykuły z zakresu zdrowia i urody różnych autorów, dostępne w necie. Nie służą one jednak diagnozowaniu, leczeniu czy sugerowaniu metod leczenia. Udostępniam je, by pokazać problem i zwrócić uwagę na różnorodność stosowanych terapii.

ps. Nie wszystkie treści z publikowanych materiałów odzwierciedlają moje poglądy.


Zawsze stawiam na profilaktykę i moją intencją jest pokazanie prostoty jej stosowania. Czasami wystarczy tylko zmienić swoje przyzwyczajenia. Możesz się o tym przekonać, czytając mój newsletter Proste Porady Zdrowotne.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zachęcam do zapisania na Newsletter Proste Porady Zdrowotne.