Prezent

Pani Katarzyno

Ta strona powstała tylko po to, by przekazać Pani instrukcję odbioru Vouchera upominkowego.

 

Właścicielem Voucherów jest sklep internetowy Dublivitaminer, i tam każdy może je zakupić, w celu obdarowania innej osoby.

Naturalnie Voucher dla Pani jest prezentem i do niczego nie zobowiązuje. Aby go odebrać wystarczy się zalogować do panelu partnera i podać dane adresowe, gdyż upominek zostanie wysłany pocztą.

Procedura odbioru jest bardzo prosta.

Po zalogowaniu wybieramy zakładkę – Profil/Wypłaty i otworzy się taka strona jak poniżej.Pod pierwszym przyciskiem z lewej, kryje się formularz odbioru vouchera. W jego pierwszym polu należy wpisać ten Nr: 1005942 (to nr Pani vouchera), w dalszej części należy podać adres pod który ma dotrzeć przesyłka. Zatwierdzić przyciskiem – Odbierz nagrodę i oczekiwać przesyłki.

W tym miejscu jeszcze raz chcę podziękować za miłą obsługę przy wyborze oferty.

W Dublivitaminer jest przyjęty partnerski system poleceń i linki referencyjne.

Aby móc się zalogować, trzeba najpierw założyć swoje konto. Pod zdjęciem obok, jest ukryty mój link referencyjny: https://dublivitaminer.pl/registration.php?ref=RoKXMJ89Mk. Klikając w niego otworzy się strona sklepu z takim formularzem jak na zdjęciu.

Proszę kliknąć w zdjęcie albo ten link, wpisać swój adres e-mail i wymyślone przez siebie hasło, zaznaczyć akceptację regulaminu i koniecznie potwierdzić rejestrację na swojej poczcie. Czasami link aktywacyjny wpada do spamu. Dopiero po potwierdzeniu linku aktywacyjnego, można się zalogować i wykonać czynności które opisałem wcześniej.

Mam nadzieję, że prezent ukryty pod nr vouchera – 1005942 – sprawi Pani przyjemność.

Pozdrawiam, Tadeusz Temich